CARTRIDGE PP 5" - 10 MICRON, CWPO
966 Ft + ÁFA 1 227 Ft
CARTRIDGE PP 10" - 3 MICRON, CWPO
1 902 Ft + ÁFA 2 416 Ft
CARTRIDGE PP 9.8″ – 50 MICRON, CWPO
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 61 x 250 mm (9,8″) |
| Súlya | 0,14 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 50 micron |
| Hőállóság | 65 ºC |
| Becsült kapacitás | 1,1 m³/h |
1 407 Ft + ÁFA 1 787 Ft
További információk
| Tömeg | 0.14 kg |
|---|