CARTRIDGE PP 9.8" - 50 MICRON, CWPO
1 407 Ft + ÁFA 1 787 Ft
CARTRIDGE PP 10" - 5 MICRON, CWPO
1 989 Ft + ÁFA 2 526 Ft
CARTRIDGE PP 10″ – 3 MICRON, CWPO
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 61 x 254 mm (10″) |
| Súlya | 0,14 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 3 micron |
| Hőállóság | 65 ºC |
| Becsült kapacitás | 1,2 m³/h |
1 902 Ft + ÁFA 2 416 Ft
További információk
| Tömeg | 0.14 kg |
|---|