DGD 9 3/4" 5-20 MICRON
7 957 Ft + ÁFA 10 105 Ft
DGD 20" 50-05 MICRON
16 410 Ft + ÁFA 20 841 Ft
DGD 20″ 25-01 MICRON
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 114 x 508 mm (20″) |
| Súlya | 0,86 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 25-01 micron |
| Hőállóság | 70 ºC |
| Becsült kapacitás | 9 m³/h |
16 410 Ft + ÁFA 20 841 Ft
További információk
| Tömeg | 0.86 kg |
|---|