CARTRIDGE COTTON 20" - 25 MICRON SS
7 530 Ft + ÁFA 9 563 Ft
DGD 20" 25-01 MICRON
16 410 Ft + ÁFA 20 841 Ft
DGD 9 3/4″ 5-20 MICRON
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 114 x 248 mm (9 3/4″) |
| Súlya | 0,52 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 5-20 micron |
| Hőállóság | 70 ºC |
| Becsült kapacitás | 4,5 m³/h |
7 957 Ft + ÁFA 10 105 Ft
További információk
| Tömeg | 0.52 kg |
|---|