DGD 20" 50-05 MICRON
16 410 Ft + ÁFA 20 841 Ft
BB GYERTYAÖSSZEKÖTŐ TAG 10-20"
4 314 Ft + ÁFA 5 479 Ft
DGD 20″ 75-25 MICRON
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 114 x 508 mm (20″) |
| Súlya | 0,86 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 75-25 micron |
| Hőállóság | 70 ºC |
| Becsült kapacitás | 9 m³/h |
15 671 Ft + ÁFA 19 902 Ft
További információk
| Tömeg | 0.86 kg |
|---|