X 100 SZŰRŐHÁZHOZ ZSÁKTARTÓ KOSÁR
28 592 Ft + ÁFA 36 312 Ft
CARTRIDGE PP 5" - 10 MICRON, CWPO
966 Ft + ÁFA 1 227 Ft
CARTRIDGE PP 5″ – 5 MICRON, CWPO
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 61 x 127 mm (5″) |
| Súlya | 0,1 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 5 micron |
| Hőállóság | 65 ºC |
| Becsült kapacitás | 0,6 m³/h |
966 Ft + ÁFA 1 227 Ft
További információk
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|