BB CARTRIDGE 10" - 50 MICRON
13 557 Ft + ÁFA 17 217 Ft
BB CARTRIDGE 20" - 1 MICRON
22 853 Ft + ÁFA 29 023 Ft
BB CARTRIDGE 10″ – 100 MICRON
| Termékparaméterek : |
| Mérete | Ø 114 x 254 mm (10″) |
| Súlya | 0,68 kg |
| Gyertya anyaga | Polipropilén |
| Mag anyaga | Polipropilén |
| Szűrési finomság | 100 micron |
| Hőállóság | 70 ºC |
| Becsült kapacitás | 9 m³/h |
13 557 Ft + ÁFA 17 217 Ft
További információk
| Tömeg | 0.68 kg |
|---|